keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Funkcja, która zrewolucjonizowała pranie
Uncategorized

Funkcja, która zrewolucjonizowała pranie

Samsung jest jednym z renomowanych dostawców sprzętu AGD oraz RTV na świecie. Wszędzie możemy spotkać się z ich sprzętem, który wyjątkowo często upraszcza nam zwykłe czynności. Tym razem Samsung postanowił wyjść naprzeciw skletorykom. Dorzucił do swoich pralek funkcję Addwash, jaka do tej pory nie była znana.

Nowość w pralkach

Pranie nie jest najprzyjemniejszą rzeczą. Wpierw trzeba dokonać podziału na materiał, w dalszej kolejności kolor. Często także dzielimy ubrania, na te które pierzemy w wysokiej i niższej temperaturze. Niejednokrotnie zapominamy o dodaniu paru ciuchów będących w innym pomieszczeniu. Dotąd nie było możliwości, by zastopować tryb prania aby naprawić popełniony błąd. Producent był świadom tego typu zajść w związku z czym postanowił im zaradzić. Innowacyjna funkcja – AddWash, nie tylko zezwala na dodawanie brudów poczas prania, ale niesie ze sobą szereg modyfikacji. Producent w pralkach z omawianą funkcją, pozwoli także na nadzorowanie całego procesu poprzez telefonu. Nawet będąc poza domem, możemy sprawdzić na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą funkcją, posiadają również technologię, która podnosi jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona też na pobór mocy w trakcie działania, stosownie go zmniejszając.

Czy warto wybrać Samsunga z Addwash

Kiedy będziesz musiał dorzucić kolejne ubrania do prania, będziesz miał możliwość to zrobić natychmiast. Pozwoli to na oszczędność czasu jak też pieniędzy. Nigdy nie będziesz musiał tracić nerwów po uruchomieniu pralki, w chwili kiedy znajdziesz zawieruszone rzeczy. Obecnie wystarczy jedynie je dodać do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego pokroju urządzeń są wyjątkowo pochlebne. Innowacyjna funkcja pralek Samsung niezwykle optymalizuje przygotowywanie oraz wykonanie prania. Dobrze jest skorzystać z tego typu możliwości.