keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Marchewkowa skórka
Uroda, Zdrowie

Marchewkowa skórka

Gdy na skórce ud, bioder, pośladków lub brzusia zauważasz pewne nierówności i grudki, niestety oznacza to, iż również Ciebie dotknął problem cellulitu. Pomarańczowa skóra może wystąpić się u nas, obojętnie od naszego wieku, albo prowadzonego trybu życia. Według profesjonalistów, ta przypadłość dotyczy większości dojrzałych pań, jednakże potrafi jeszcze pojawić się u młodych kobiet. Działa na to poziom estrogenu. Jego wahania są największe w czasie dojrzewania lub w czasie brzemienności. Też stosowanie terapii hormonalnych potrafi zaburzyć poziom owego hormonu. Skutkiem będzie powstanie pomarańczowej skórki.

W jaki sposón się pozbyć cellulitu

Nieszczęśliwie, nie powstała dotychczas cudowna kuracja bądź metoda, jaka by pomogła zupełnie się pozbyć tego defektu. Cellulit wyjątkowo często jest uzależniony od naszych uwarunkowań genetycznych. Są jednak sposoby, dzięki którym możemy zmniejszyć jego występowanie. Wymaga to od nas regularności także silnej woli. Zwłaszcza zdrowa dieta, a jeszcze ćwiczenia pomogą nam otrzymać doskonałe rezultaty. Z tym, że wyniki będziemy umiały zauważyć dopiero po pewnym czasie. Sporo dziewczyn decyduje się także na korzystanie ze specjalnych specyfików, czy musów. Trzeba jednak także tu uważać, ponieważ nie każda spośród nas może je stosować. Głównie ze względu na występowanie w nich jodu, niewiasty chorujące na choroby tarczycy powinny być szczególnie ostrożne.

Zwalcz cellulit

Sporo kobiet ażeby pozbyć się pomarańczowej skóry, decyduje się na poddanie zabiegom świadczonym przez kliniki medycyny estetycznej. Już po niewielu wizytach, nasza cera odzyska swój świeży wygląd. Celem takich zabiegów, jest w szczegolności polepszenie krążenia w skórze oraz usunięcie obrzęków. Jednym spośród głównie wybieranych jest zabieg Vela Shape. Polega on na punktowym grzaniu ciała. Wysoka temperatura łamie i zwalcza komórki tłuszczowe. Już po pierwszym zabiegu można zaobserwować skutki. Cera ulega ujędrnieniu, wygładzeniu, także odzyskuje swój właściwy wygląd. Dla uzyskania korzystniejszych wyników zaleca się wznowienie zabiegu cztery razy. Wejdź na http://cellulit-usuwanie.pl i dowiedz się wiecej o usuwaniu cellulitu.