keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Olejek rycynowy w pielęgnacji – cudowny kosmetyk
Uroda

Olejek rycynowy w pielęgnacji – cudowny kosmetyk

Jamajski olej rycynowy – co to w zasadzie jest oraz czym się odróżnia od normalnego oleju rycynowego, który zakupimy w każdej aptece? Czy jego parametry są na tyle korzystniejsze, iż opłaca się właśnie w niego inwestować?

Olejek rycynowy ma bardzo dużo zastosowań w pielęgnacji. Głównie używany jest do wzmacniania a także pielęgnacji włosów. Prócz tego częstokroć jest także wykorzystywany między innymi do twarzy jak również rzęs.

Co w takim wypadku odróżnia jamajski olejek rycynowy i z jakiej przyczyny wybrać olejek Black Castor Oil?

Po pierwsze na korzyść czarnego oleju rycynowego przemawia sposób jego produkcji. Jest on mniej groźny dla nas i nie zamyka porów, co ma duże znaczenie przy pielęgnacji włosów czy cery. Po drugie jest to wyrób w pełni naturalny. Po trzecie nadaje się do każdego typu włosów.

Jak używać jamajski olej rycynowy na włosy?

Zwłaszcza należy nie zapomnieć o regularności gdyż bez tego możemy nie uzyskać zamierzonych rezultatów lub będziemy potrzebowali na to dużo więcej czasu. W necie można przeczytać bardzo dużo pomysłów uzytkowania tego typu kosmetyków. Naszym zdaniem najlepsze jest używanie czarnego oleju rycynowego na włosy 2 razy w tygodniu na noc. Rano po pobudce trzeba precyzyjnie zlikwidować produkt. Olejek powino się nanieść zarówno na skórę głowy, jak też na same włosy.

Olejek rycynowy na rzęsy i brwi

Olejek ten super sprawdza się też w przypadku brwi jak również rzęs. W wypadku rzęs powinno się uważać żeby olejek nie przedostał się do oczu! Na rzęsy preparat najlepiej nakładać oczyszczoną szczoteczką od tuszu. Uzytkować dwa-trzy razy w tygodniu, żeby po 2-3 tygodniach dostrzeć zadowalające rezultaty. Jeśli chodzi o brwi to systematyczność użykowania jest zbliżona. Kosmetyk najkorzystniej nałożyć patyczkiem do uszu i później porządnie rozprowadzić małą szczoteczką. O poranku zmyć. Dowiedz się więcej, o tym jak odżywiać brwi.