keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Podstawowe informacje o popularnych zabiegach kosmetycznych
Uroda

Podstawowe informacje o popularnych zabiegach kosmetycznych

Nasza skóra po sezonie zimowym wymaga stosownej regeneracji. Można się o nią zatroszczyć jedynie w domu albo zdecydować się na profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, i co nam proponuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w którym możemy znaleźć mnóstwo salonów kosmetycznych z bogatą listą zabiegów. Oto opis paru z nich!

rzedłużanie oraz zagęszczanie rzęs

Coraz więcej kobiet korzysta z tego zabiegu. Do wyboru jest wiele typów zabiegów – 1:1, 2:1. 5:1 to jedynie niektóre z nich. Wybór zależy od tego, jaki rezultat chcielibyśmy uzyskać. Zabieg jest całkiem prosty i polega na przyczepieniu sztucznych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od 3 do ośmiu tygodni. Przyklejane rzęsy odpadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest zróżnicowany – od 150 do aż 500 zł.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, jakie mają za zadanie złuszczenie martwego naskórka. Salony urody oferują bogaty wybór tego rodzaju zabiegów. Wśród nich należy wyróżnić peelingi mechaniczne, peelingi enzymatyczne i chemiczne, peelingi łączone. Tego rodzaju zabiegi możemy, także podzielić ze względu na głębokość działania. Odróżniamu tu peelingi powierzchniowe, średnio głębokie i głębokie. W celu wyboru właściwego zabiegu należy skonsultować się z lekarzem specjalisą bądź kosmetyczką, aby dopasowali peeling dopasowany do stanu oraz typy skory. Nie bez znaczenia, by peelingi przeprowadzane były przez specjalistów.

Exilis Elite

Jednym z bezoperacyjnych zabiegów odmładzania twarzy jest lifting przy wykorzystaniu aparatu Exilis Elite. Zabieg ten ułatwia zminiejszenie zmarszczek, ujędrnienie twarzy, jak również redukcję nadmiaru tłuszczu na twarzy, jak też podbródku. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. W zależności od stanu skóry, należy przeprowadzić od 3 do 6 zabiegów z zastosowaniem tego urządzenia. Nim jednak zdecydujemy się na Exilis trzeba skonsultować się z lekarzem, jaki zbada, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

Intraceuticals

Kuracja tlenowa dzięki, której Twoja twarz odzyska dawny blask. Głębokie nawilżenie to coś, czego potrzebujedopomina się Twoja twarz? Wybierz zabieg Intraceuticals. Dla uzyskania doskonałego wyniku zalecamy wykupinie 5 zabiegów. Istotna jest też odpowiednia codzienna pielęgnacja skóry. Pierwsze efekty są dostrzegalne już po pierwszym zabiegu.