keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Porady, jak kupić buty, aby były modne i wygodne
Porady

Porady, jak kupić buty, aby były modne i wygodne

Wybór najlepszych butów bardzo często stwarza mnóstow kłopotów, gdyż wymaga rozważenia sporu kwestii. Oprócz kwestii wizualnej powinna się też liczyć wygoda. Oto parę porad, którymi należy się kierować przy kupnie najlepszego obuwia.

1. Określ aktywność, jaką planujesz wykonywać poczas noszenia butów.

Planujesz wyjść na spacer, w góry, do pracy, a może na elegancką imprezę? Każde z tych miejsc wymaga innego typu butów. Na piesze spacery, w szczególności te po górach sprawdzą się doskonale trekkingi z doskonałym podparciem dla kostek. Obuwie na elegancką imprezę, na którą chciałabyś iść w sukience – doskonałym wyborem będą buty na szpilce, jakie dodadzą klasy całości. Wielość obcasa wybierz, tak aby było Ci wygodnie. Jeśli nie lubisz zbyt wysokich szpilek i sporadycznie je nosisz, nie zmuszaj się do kupienia 12 cm szpilek. Buty sportowe – tutaj mamy duże pole manewru. W sklepach dostępne są buty do squasha, do biegania, do piłki nożnej a także mnóstwa innych dyscyplin sportu. Jeżeli wybrałeś jedną aktywność, której poświęcasz dużo czasu wybierz obuwie najlepsze dla dyscypliny. Jeśli uprawiasz różnorodne sporty zdecyduj się na obuwie uniwersalne.

2. Materiał ma znaczenie

Nabywając obuwie nie bez znaczenia jest materiał, z jakiego są wykonane. Doskonale nadają się buty ze skóry naturalnej. Buty ze sztucznych materiałów mogą być mało wygodne a także może być problem z ich dopasowaniem do stopy.

3. Dobierz rozmiar do stopy!

Nosisz rozmiar 37? Nie wszystkie buty w tym rozmiarze będą dobre dla Ciebie. Tabele rozmiarów niektórych marek są różne, dlatego też dobrze jest przymierzyć obuwie, jakie rozważamy zakupić i zrobić w nich kilka kroków.
Szukasz komfortowych i stylowych butów zajrzyj na www.luxusowi.pl