keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Poznaj Mikołów
Rynek nieruchomości

Poznaj Mikołów

Mikołów niewątpliwie odznacza się na tle Śląskich miasteczek. To niewielkie miasteczko cieszy się coraz większą wziętością wśród osób, które szukają lokum dla swojej rodziny.

Zostań obywatelem Mikołowa

Mikołów to średnie miasto położone na wyżynie śląskiej. Położenie miasta, zezwala mieszkańcom na swobodny dojazd do Katowic oraz Gliwic. Rozbudowana infrastruktura transportowa, gwarantuje płynne poruszanie się pomiędzy miastami obszaru. Żeby dostać się do niedaleko położonych miasteczek, mieszkańcy mają do wyboru Koleje Śląskie lub komunikację publiczną, która umożliwia świetne połączenia z miasteczkami pobliskimi. Jeżeli preferujecie spokój jak również bliskość natury, to Mikołów jest miejscem dla was. Miasteczko jest utrzymane w przedwojennej zabudowie. Na obrzeżach można odnaleźć osiedla domków jednorodzinnych, a również małe bloki. Jednym słowem, oferuje niezwykle rozmaitą ofertę nieruchomości. Miasteczko ma dodatkowo spory wybór przedszkoli, szkół podstawowych jak również średnich. Będzie wspaniałym wyborem dla młodej rodziny, która wypatruje miejsca dla siebie. Jeżeli nie wiecie co wybrać, dobrze jest skorzystać z usług oferowanych przez biuro nieruchomości. Mikołów wyjątkowo gorąco powita świeżych mieszkańców. Każdej osobie, która zamieszka w Mikołowie przypada Karta Mieszkańca Gminy Mikołów. Dzięki niej lokatorzy zyskują rabaty, przykładowo na korzystanie z usług miejskich budynków sportowych. Miasto jest świetnym miejscem, nie zaledwie aby tam zamieszkać, jednak także spędzać czas. W wakacje, do użytku dostępne jest kąpielisko miejskie. Natomiast zimą, można zdecydować się żeby spędzić czas w „Aqua Plant” lub na lodowisku. Miejscowość oferuje także niepowtarzalny domowy i regionalny klimat, niewidziany w większych miastach.

Wybierz Mikołów

Mikołów to jedno ze ustronniejszych terytoriów w województwie śląskim. Wyselekcjonuj najatrakcyjniejsze miasto dla swojej rodziny po czym zapoznaj się z dostępnymi posiadłościami. Jeśli zamierzasz w wolnym czasie zapomnieć o niedogodnościach dużego miast, zamieszkaj w Mikołowie.