keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Problem ze zniszczonymi włosami
Uroda

Problem ze zniszczonymi włosami

Nieustanne farbowanie, codzienne suszenie jak również układanie włosów doprowadziło do tego, że stały się cienkie oraz bez blasku? Poznaj parę sposobów na to, jak dobrze je zregenerować. Dzięki informacjom przez nas zamieszczonym Twoje włosy ponownie mogą być ładne jak również lśniące.

Kontrola u lekarza:

kosmetyki do włosówPierwsza metoda to wizyta u lekarza specjalisty, który powinien zlecić badania, by sprawdzić czy nie mamy niedoboru witamin oraz minerałów, jakie odpowiadają za zdrowy wzrost włosa a także jego odpowiednią strukturę. Po przeanalizowaniu rezultatów a także przyjrzeniu się naszym włosom jak również skórze głowy lekarz specjalista powinien zalecić stosowną według niego terapię. Najczęściej terapia składa się z suplementu diety jak także właściwie dobranyhc preparatów do pielęgnacji, czyli zwłaszcza szamponu nie posiadającego parabenów jak również odżywki.

Odbudowa włosów domowymi sposobami:

Także w domu posiadasz możliwość samodzielnie spróbować odbudować swoje włosy. W aptekach można zakupić bardzo dużo suplementów, które mają odpowiedni skład. Najbardziej popularne są te, które posiadają sporą dawkę skrzypu jak także biotyny. Należy mimo wszystko pamiętać, że tabletki, które pomogły Twojej przyjaciółce nie muszą pomóc Twoim włosom. Dobra kuracja może się wiązać z przetestowaniem różnorodnych preparatów. Oprócz wewnętrznego odżywienia włosów warto o nie również zatroszczyć się od zewnątrz dzięki szamponom jak również odżywkom. Najlepiej się sprawdzą te z apteki. Warto także rozważyć wcierki do włosów. Sporą renomą cieszy się wcierak z kozieradki, która niestety nie posiada przyjemnego zapachu, mimo wszystko może dać dobre wyniki.