keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Renomowany producent urządzeń czyszczących
AGD i RTV

Renomowany producent urządzeń czyszczących

Firma Karcher to wiodący fabrykant przyrządów oraz technologii wspierających pucowanie rozmaitych pokryw. Firma wiązana jest najbardziej z fabrykacją sprzętów wysokociśnieniowych. To jednakże nie całość. W ich kolekcji można odnaleźć także parownice lub odkurzacze, jakie cieszą się rosnącą popularnością. Wszystkie produkty przez nich robione mają jeden cel. Ulżyć w czyszczeniu naszego domku oraz ogrodu.

Odpicuj wygląd swojego domku

Oferowane przez germańskiego fabrykanta towary, posiadają nadzwyczaj dużo przeznaczeń w podtrzymaniu czystości w naszym domu. Najodpowiedniejszym przykładem może być dysza pianowa. Karcher oferuje to ustrojstwo, jako przyrząd, jaki umiemy umieścić na iglicy węża od narzędzia wysokociśnieniowego. Dostajemy dzięki temu bardzo zwartą pianę. Ułatwia to nam gruntowne umycie przyległego podjazdu, żaluzji, albo tarasu. Nadto, dysze pianową można wykorzystać, do umycia autobusu, motocykla lub innego pojazdu. Budowa duszy pianowej udostępnia pilnowanie stopnia użytego przez nas środka czyszczącego. Jeśli natomiast mamy do czynienia z przykrym do usunięcia nalotem, należałoby zwrócić uwagę na innego rodzaju akcesoria marki Karcher. Zestaw do piaskowania, pozwala nam precyzyjnie pozbyć się nie wyłącznie osadu z dowolnej powierzchni, lecz także i korozji, jaka może wystąpić na metalowych elementach. Korzystając również z tego przyrządu, odświeżenie płotu nie będzie już bolesną oraz czasochłonną robotą. Użytkując zestaw do piaskowania, dokładnie pozbędziemy się także leciwej farby z parkanu czy wrót.

| Sprawdź urządzenia marki KARCHER dostępne na matrixmedia.pl/karcher/

Jedno urządzenie, dużo zastosowań

Posiadając domek jednorodzinny perfekcyjnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak niełatwo czasem jest go utrzymać w schludności. Wycieranie farby, obmywanie altany albo okien potrafi być niezwykle kłopotliwe. Firma Karcher przedkłada nam urządzenia, jakie mają mnóstwo przeznaczeń. Wcześniej napomknięta dysza pianowa pomoże nam zatroszczyć się o porządek powierzchni znajdujących się na zewnątrz domu. Będzie również ogromną odsieczą, przy szorowaniu motocykli. Zestaw do piaskowania umożliwi nam na solidne przemycie dowolnej nawierzchni brudu lub rdzy.