keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Skuteczna laseroterapia – sposób na zbędne owłosienie
Uroda

Skuteczna laseroterapia – sposób na zbędne owłosienie

Jednym z najpopularniejszych zabiegów laseroterapii od lat pozostaje depilacja laserowa. metoda ta może być wykonywana w czasie jesienno-zimowym, zatem aktualnie pragniemy ponowić ten temat ponownie. Dowiedz się więcej o depilacji laserowej.

Jaką partię ciała wybrać?

Depilacja laserowa w Krakowie może być przeprowadzona na wskazanej partii ciała. Z prezentowanych sposobów równie chętnie korzystają kobiety oraz mężczyźni. Wiek bądź płeć nie mają tu znaczenia. Często wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest zależna od wybranego miejsca. Konkretne obszary ciała można podzielić na części. Czasami pacjenci wybierają wyłącznie depilację łydek bądź ud. Parametry wybierane przez specjalistów są zależne od właściwości karnacji, a także włosów pacjenta. Wszystko dobrane jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku bardzo grubych, gęstych włosków. Cienkie i jasne włosy również można poddać zabiegowi, potrzebują one natomiast większej uwagi.

Zabieg również dla panów

Jeden najchętniej wybierany sposobów przez panów to właśnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka cenionych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które wyróżnianiają się profesjonalizmem, posiadaniem innowacyjnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do pacjenta. Na depilację laserową decydują się mężczyźni uprawiający różne sporty, ceniący sobie wygodę oraz dbający o swój wygląd.

Prawidłowa depilacja w Krakowie jest możliwa z wykorzystaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Wymieniony sprzęt posiada certyfikat bezpieczeństwa i efektywności respektowany na całym świecie.