keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Jak sprawnie pozbyć się kilogramów?
Uroda

Jak sprawnie pozbyć się kilogramów?

Sporo osób nie jest dumnych ze swojego wizerunku zewnętrznego. Jedną spośród szczególnie wymienianych wad jest figura. Szukasz sposobu na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek.

Czasami dieta nie wystarcza!

Jeżeli myślimy o przygotowywaniu postawy, niejednokrotnie stawiamy na zdrowe odżywianie oraz ćwiczenia. Co zrobić w sytuacji gdy nasza tkanka tłuszczowa nie zmniejsza się lub nie możemy wymodelować pewnej partii ciała? Postaw na efektywne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej, a także redukowanie cellulitu.

Zabieg Exillis® Kraków

Exillis BTL to jedynie wykorzystywane na rynku urządzenie, które pozwala na wykorzystanie fal ultradźwiękowych oraz kontrolowanego nagrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie umożliwia zmniejszenie tkanki lipidowej, kształtowanie figury, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto dodać, że Exillis to system bezinwazyjny i komfortowy. Stanowi świetną wersję dla inwazyjnych metod liposukcji i lipolizy. Redukcja tkanki tłuszczowej nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech krokach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Na czym polega endermologia

Problemem naszych pacjentek jest głównie jędrność skóry. Z wiekiem traci ona swoją sprężystość, a produkcja kolagenu jest zmniejszona. Endermologia w Krakowie pozwala efektywnie zmniejszać cellulit i ujędrniać niektóre obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Endermologia w Krakowie dopomaga gubienie kilogramów, a ponadto powoduje na poprawę gęstości skóry, walkę z nadwagą, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Warto zaznaczyć, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niesłychanie komfortowe. Nie zajmują więcej niż 40 minut. Zapewniają szybkie nasycanie się długotrwałymi wynikami.