keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Sufity napinane, na które warto zwrócić uwagę
Dom

Sufity napinane, na które warto zwrócić uwagę

Aranżowanie wnętrza może przysporzyć ogrom kłopotów. Jednym z nich może być wybór właściwego sufitu. Pomimo, że dla mnóstwa ludzi wybór w tej kwestii zdaje się być mały, mamy masę możliwości. Coraz większą sławę zdobywają sufity napinane, jakie dają bardzo dużo sposobności aranżacyjnych. W tym wpisie pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne ,a także sufity niebo.

Sufit akustyczny

Irytuje Cię duży hałas dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zainstalowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wygłuszyć pomieszczenie. Ten model sufitu daje sposobnośc, także uwolnić się od efektu echa, jaki częstokroć przeszkadza w przestrzeniach o sporym metrażu. Sufit ten może być też znakomitym elementem dekoracyjnym.

Sufity lustrzane

Sufity te perfekcyjnie sprawdzą się w każdym pokoju zarówno w domu, jak również klubach oraz biurach. Nadają wnętrzu niezwykłej elegancji. Sufity lustrzane jesteśmy w stanie zamówić w wielorakich barwach – od białego po czarny. Charakteryzują się lekką strukturą, dzięki czemu są nietrudne w montażu. Najważniejszą korzyścią lustrzanych sufitów jest wizualne powiększanie miejsc, w jakich zostały zamontowane.

Sufit niebo

Monochromatyczny sufit nie spełnia Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki niezwykłej technologii zwyczajny biały sufit można przeistoczyć w niepowtarzalną ozdobę wnętrza, która jednocześnie może spełniać funkcję oświetlenia. Powłoka napinana, która odzwierciedla niebo może zostać uzupełniająco oświetlona taśmami LED. Sterowanie oświetleniem przebiega bezprzewodowo, co jest sporym udogodnieniem. Możliwość zmiany barwy oświetlenia i regulacji jego nasilenia sprawi, iż uzyskasz w wnętrzu nadzwyczajny klimat! Możesz również uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki nowoczesnym światłowodom. Sufit niebo nada się nie tylko do sypialni, lecz jest też genialnym rozwiązaniem do pokoju dla dziecka jak też restauracji.

Szukasz więcej informacji na temat sufitów napinanych? blog.dpsceilings.com – blog, który rozwieje wszelkie wątpliwości.